Видалення гемангіом та ангіом

Видалення гемангіом та ангіом шкірно-підшкірної локалізації успішно проводиться в Центрі косметології O.L.Beauty за допомогою сучасного лазерного обладнання. Лазер ефективно видалить гемангіоми та ангіоми! І ви назавжди забудете про цю проблему. Крім ефективності, видалення лазером ще практично безболісно, ​​що є важливою перевагою такого методу лікування.

ЩО ТАКЕ ГЕМАНГІОМА/ АНГІОМА
ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ ГЕМАНГІОМ/ АНГІОМ
ПОКАЗАННЯ ТА МЕХАНІЗМ ВИДАЛЕННЯ ГЕМАНГІОМ/ АНГІОМ ЛАЗЕРОМ
ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО ЛАЗЕРНОГО ВИДАЛЕННЯ
ЧОГО НЕОБХІДНО ДОТРИМУВАТИСЯ «ДО» ТА «ПІСЛЯ» ПРОЦЕДУРИ
ЦІНИ НА ЛАЗЕРНЕ ВИДАЛЕННЯ ГЕМАНГІОМ/ АНГІОМ

ЩО ТАКЕ ГЕМАНГІОМА/ АНГІОМА

Гемангіома – це доброякісне новоутворення, у розвитку якого беруть участь клітини ендотелію кровоносних судин різного типу: капілярів, вен та артерій. Вона може мати вигляд рожевої або червоної плями діаметром від кількох міліметрів до десятка сантиметрів. Близько 10% немовлят вже народжуються з цією патологією, яка зникає до 5–7 років у половини дітей, а до 14 років їх прості шкірні види зникають у більшості підлітків. У дорослих людей пухлина може бути придбаною або в рідкісних випадках — збереженою від народження, вродженою.

Ангіома, або червона родимка — доброякісне новоутворення, яке формується у людини в утробі матері, або виникає у дорослих. Складається ця судинна освіта з кровоносних і лімфатичних судин і виникає при патологічному зв’язку вен та артерій, у процесі якої артеріальна кров минає систему капілярів та надходить у вени самостійно. Різновид цієї пухлини – гемангіома – розвивається лише з кровоносних судин.

«Зазвичай у дорослих пацієнтів спостерігаються не гемангіомами, а ангіоми»

Гемангіоми та ангіоми виглядають як яскраві червоні плями, іноді можуть виступати у вигляді вузликів. Найчастіше невеликі одиночні гемангіоми проходять самостійно, без лікування. А для великих утворень їх треба видаляти.

ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ ГЕМАНГІОМ/ АНГІОМ

Ангіома на обличчі

На сьогоднішній день встановлено, що причини появи гемангіом або ангіом (червоних родимок) можуть бути різними, але прояснити ситуацію для кожного конкретного випадку може лише повне обстеження організму пацієнта. Прості родимки можуть з’явитися за наявності різних захворювань — порушення роботи ШКТ, підшлункової залози, патології серцево-судинної системи, порушення функцій пігментації клітин.

Ангіоми у новонароджених найчастіше з’являються через перенесені захворювання матір’ю під час вагітності. Це можуть бути пієлонефрити, грип, ГРВІ, загострення хронічних захворювань.

Якщо на тілі дорослої людини з’явилися червоні крапки/родини невеликих розмірів, то причиною цього може бути гормональний збій або зайве перебування на сонці (вплив ультрафіолетових променів). Іноді ангіоми виникають після травмування шкіри.

Причиною появи старечих гемангіом є розширення та розростання судин, найчастіше зустрічаються у людей зі світлою шкірою та волоссям.

ПОКАЗАННЯ ДО МЕХАНІЗМУ ВИДАЛЕННЯ ЛАЗЕРОМ

Показанням до видалення гемангіом і ангіом стає швидке збільшення пухлини, так само її розташування в області статевих органів. Або якщо гіперплазія судинної тканини є причиною психологічного дискомфорту людини.

Лазерне видалення – один із найефективніших методів боротьби з судинними утвореннями. Якщо гемангіома збільшується, її вже практично неможливо повернути до вихідного стану.

Механізм видалення гемангіоми лазером.

Лікування гемангіом та ангіом здійснюється спеціальним судинним лазером. Лазерний промінь певної довжини хвилі проникає через шкіру і поглинається гемоглобіном крові, який розташовується в посудині – внаслідок чого кров нагрівається та коагулюється – судина «запаюється». У результаті яскраво-червона пляма стає світлішою і зменшується у розмірах. Після процедури ділянка, оброблена лазером, змащується спеціальними загоюючими засобами, якими необхідно користуватися протягом 10-14 днів (до відпадання скоринок).

ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО ЛАЗЕРНОГО ВИДАЛЕННЯ

Лазерне видалення гемангіом та ангіом протипоказане, якщо на момент лікування є:

  • інфекційні, вірусні, запальні захворювання;
  • хронічні хвороби в стадії декомпенсації (загострення);
  • хвороби крові (проблеми зі згортанням), органів кровотворення, системи кровообігу;
  • вагітність та лактація;
  • системні патології сполучної тканини;
  • схильність до келоїдних рубців;
  • епілепсія та деякі інші неврологічні захворювання;
  • встановлений кардіостимулятор.

ЧОГО НЕОБХІДНО ДОТРИМУВАТИСЯ «ДО» ТА «ПІСЛЯ» ПРОЦЕДУРИ

Гемангіоми, червоні родимки

При видаленні гемангіом та ангіом лазером слід дотримуватися деяких обмежень.

Частину тіла, на яку впливатиме лазер, необхідно захищати від ультрафіолетових променів протягом двох тижнів «до» і «після» процедури. Лазня і сауна після процедури протипоказані протягом 2-х тижнів, три дні в області лазерного впливу не можна застосовувати спиртовмісні косметичні засоби.

Послуга усунення судинних утворень ефективна лише у разі дотримання пацієнтом усіх рекомендацій.

ЦІНИ НА ЛАЗЕРНЕ ВИДАЛЕННЯ ГЕМАНГІОМ/ АНГІОМ

Видалення гемангіом/ ангіом, 1-2 шт 300/500 грн
Видалення гемангіом/ ангіом, від 3-5 шт 900 грн
Видалення гемангіом/ ангіом, від 6-10 шт 1200 грн
Видалення гемангіом/ ангіом, від 11-20 шт 1600 грн