БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЯ — ОДНА З НАЙПОПУЛЯРНІШИХ ПРОЦЕДУР ОМОЛОДЖЕННЯ  ШКІРИ!

БіоревіталізаціяДана методика дозволяє швидко відновити водний баланс у шкірі, надати їй еластичність та пружність, покращити якість та зовнішній вигляд. Цей спосіб омолодження та вдосконалення шкіри дозволяє скоротити зморшки, надати тонусу. Завдяки стимуляції синтезу колагенових та еластинових волокон, що відповідають за пружність, відновлюється внутрішня структура клітин тканин. Шкіра стає більш пружною, красивою, зволоженою. Розгладжуються зморшки за рахунок вирівнювання шкіри. При біоревіталізації для ін’єкцій використовуються препарати на основі гіалуронової кислоти.

ПОКАЗАННЯ ДО БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЇ
ПЕРАВАГИ МЕТОДУ
БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЯ У ЛІТНІЙ ТА ОСІННІЙ СЕЗОН
ПРЕПАРАТИ ДЛЯ БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЇ
ЧЕМ БИОРЕВИТАЛИЗАЦИЯ ОТЛИЧАЕТСЯ ОТ МЕЗОТЕРАПИИ
СКІЛЬКИ ПРОЦЕДУР НЕОБХІДНО ДЛЯ ОПТИМАЛЬНОГО ЭФЕКТУ
ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО ПРОЦЕДУРИ БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЇ
ЦІНИ НА БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЮ

ПОКАЗАННЯ ДО БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЇ

Після 25 років уповільнюється вироблення власної гіалуронової кислоти, заповнити запаси якої допоможе біоревіталізація. Найкращий вік для біоревіталізації знаходиться в діапазоні від 25 до 45 років. Після 45 ефект від процедури не настільки помітний. Оскільки ознаки в’янення шкіри стають більш вираженими, біоревіталізація просто не зможе з ними впоратися. Однак її корисно поєднувати з іншими омолоджуючими процедурами. Грамотний спеціаліст допоможе вам скласти індивідуальний план anti-age-терапії.

Біоревіталізація обличчя рекомендується, якщо косметолог виявляє такі проблеми шкіри:

 • сухість, зневоднення;
 • зниження щільності та еластичності;
 • дрібні зморшки;
 • нещодавнє проведення серединних пілінгів або лазерного шліфування;
 • порушення роботи сальних заліз, проблемна шкіра;
 • нещодавня дія ультрафіолету;
 • тьмяний і нерівний колір обличчя.

БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЯ — ПЕРЕВАГИ МЕТОДУ

«Після біоревіталізації обличчя виглядає свіжішим, коригується овал, зникають дрібні зморшки, відновлюється структура тканин.»

Основні плюси методу:

 • оновлення клітин та уповільнення старіння відбуваються на  «природному» рівні;
 • процедура не вимагає тривалої підготовки, біоревіталізація обличчя займає менше години, майже немає больових відчуттів;
 • відновлення теж відбувається швидко;
 • результатом можна насолоджуватися вже через 1-2 сеанси;
 • дуже мало специфічних протипоказань;
 • тривале збереження ефекту за мінімальних втручань;
 • низька вартість порівняно з іншими методами.

БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЯ У ЛІТНІЙ ТА ОСІННІЙ СЕЗОН

Ні для кого не секрет — у спеку року наша шкіра піддається агресивному впливу ультрафіолетових променів, і, як наслідок, передчасному старінню. В останні роки сонячна активність значно зросла, і для кожної жінки ця проблема стала особливо актуальною. В результаті, до кінця літа шкіра стає зневодненою, лущиться, втрачає еластичність, мімічні зморшки стають помітнішими і з’являються нові.

Сонцезахисний крем, капелюх з широкими полями, споживання достатньої кількості рідини і перебування в тіні в години пік (з 11 до 16) — це програма — мінімум, яка просто не дасть вашій шкірі «померти» і «засохнути» під палаючими променями.

У боротьбі за красу, здоров’я та молодість шкіри головна мета сучасної косметології в даному випадку – створити, зберегти та заповнити гідрорезерв, який не дасть клітинам шкіри відчувати нестачу цілющої вологи. З вирішенням цього завдання ефективно справляється біоревіталізація, ін’єкційна методика на основі гіалуронової кислоти. Влітку та на початку осені вона набуває особливої ​​популярності, тому що захищає і відновлює нашу шкіру від шкідливого впливу ультрафіолетових променів, які провокують процес фотостаріння.

ПРЕПАРАТИ ДЛЯ БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЇ

При біоревіталізації для ін’єкцій застосовують препарати на основі гіалуронової кислоти. Вони мають унікальну властивість — утримувати молекули води у зв’язаному стані. Іншими словами, ця вода не виводиться з організму, не утворюючи набряків, а стає частиною клітин.  Для досягнення стабільного результату фахівці нашого Центру косметології використовують препарати як Juvederm Hydrate, IAL-System, Teosyal Meso, Belotero, Filorga NCTF 135 та інші препарати.

ЧИМ БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЯ ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД МЕЗОТЕРАПІЇ ЯКА МІСТИТЬ ГІАЛУРОНОВУ КИСЛОТУ 

Біоревіталізація відрізняється від мезотерапії тим, що:

 • При мезотерапії використовується розчин гіалуронової кислоти разом з вітамінами та мінералами, а при ревіталізації – гіалуронова кислота у більш в’язкому вигляді.
 • При біоревіталізації концентрація гіалуронової кислоти набагато вища. Через підвищену в’язкість препарату після його введення на шкірі залишаються горбики, що зникають протягом 2 діб.
 • Гіалуронова біоревіталізація обличчя дозволяє запустити процеси самовідновлення та омолодження, що мають тривалий ефект.

СКІЛЬКИ ПРОЦЕДУР НЕОБХІДНО ДЛЯ ОПТИМАЛЬНОГО ЭФЕКТУ

Процедура біоревіталізації є рядом підшкірних ін’єкцій у проблемні області: обличчя, шия, декольте і т.д. Перед початком сеансу проводять  місцеву анестезію гелем або спреєм-анестетиком. Для досягнення оптимального ефекту рекомендується робити курсову терапію з 3-4 процедур з інтервалом кожні два-чотири тижні. Курс біоревіталізації бажано проводити кожні півроку (рік).

ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО ПРОЦЕДУРИ БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЇ:

 • Вагітність
 • Лактація
 • Алергічна реакція на додаткові компоненти препарата( у разі наявності)
 • Запальні процеси.

ЦІНИ НА БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЮ

Restylane Vital Light, 1 мл (Q-Med AB, Швейцарія) 6300 грн
Restylane Vital, 1 мл (Q-Med AB, Швейцарія) 7200 грн
JALOR RE — STYLE, 1 ml (Швейцарія) 4200 грн
Теosyal Redensity I, 1 мл (Теosyal, Швейцарія) 6700 грн
Belotero Revive, 1 мл (Merz Aesthetics, Німеччина) 5300 грн
Juvederm Hydrate, 1 мл (Allergan, США) 5300 грн
Juvederm Volite, 1 мл (Allergan, США) 7200 грн
Stylage HYDRO, 1 мл (Vivacy, Франція) 4400 грн
Stylage HyydroMax, 1 мл (Vivacy, Франція) 5600 грн
Julupro HMW, 2,5 мл (Professional Dietetics. Італія) 5800 грн

Ціни на інші процедури >>>