Чистка обличчя

Чистка обличчя є однією з базових процедур по догляду за обличчям. Чисте, доглянуте обличчя це те, що надає жінкам та чоловікам бездоганного вигляду і є свідченням їх здоров’я. Для нормального функціонування шкіри природа заклала унікальний механізм: вироблення сальними залозами захисного секрету, що містить ліпо. В ідеальних умовах він збалансовано розподіляється поверхнею обличчя у вигляді захисної плівки, що перешкоджає проникненню мікробів та інших агресивних організмів.

Однак, внаслідок низки причин циркуляція речовин у шкірних покривах порушується. Це стає причиною забруднення пор. У них потрапляють бактерії, з’являються комедони (чорні крапки), запалення, прищі, вугрі, лущення, обличчя набуває сірого відтінку і не свіжого вигляду. Правильний догляд за обличчям, зокрема, регулярна чистка в Центрі косметології O.L.Beauty, що проводиться професіоналами, допоможе Вашій шкірі виглядати бездоганно, ефективно позбавить прищів, вугрів, чорних крапок на крилах носа, а також наситити пори киснем. Вам же процедура подарує відмінний настрій та впевненість у собі.

РІЗНОВИДНОСТІ ЧИСТОК ОБЛИЧЧЯ
УЛЬТРАЗВУКОВА ЧИСТКА ОБЛИЧЧЯ
МЕХАНІЧНА ( РУЧНАЯ) ЧИСТКА ОБЛИЧЧЯ
КОМБІНОВАНА ЧИСТКА ОБЛИЧЧЯ
ВАКУУМНА ЧИСТКА ( ВАКУУМНИЙ ГІДРОПІЛІНГ)
ЦІНИ НА ЧИСТКУ ОБЛИЧЧЯ

РІЗНОВИДНОСТІ ЧИСТОК ОБЛИЧЧЯ

Сама суть процедури полягає в очищенні пор від сальних закупорок, ороговілих клітин та інших забруднень на поверхні шкіри. Після чого клітини починають активно вбирати кисень, всі необхідні для функціонування речовини та зволожуються. Так само посилюють вплив та ефективність подальших процедур (маски, пілінги і т.д.).

На сьогоднішній день поширені такі види чисток:

 • механічна чистка (ручна) — спочатку проводиться холодне розпарювання шкіри спеціальним гелем, а потім косметолог впливає на комедони та прищики, мануально обробляючи кожен міліметр, чим досягається найкращий результат;

 • аквапілінг (Вакуумний гідропілінг, HydraFacial) — безболісна та атравматична. Це ефективне очищення верхніх шарів шкіри гідродемабразивними насадками за допомогою вакууму. Процедура має приголомшливий зволожуючий, лімфодренажний та масажний ефект;

 • комбінована чистка — з’єднання мануальної та ультазвукової чи вакуумної техніки. Використовується для обробки найскладніших ділянок;

 • ультразвукова чиска — верхній шар шкіри спочатку розпарюються холодним гелем, а потім проводиться чищення короткими хвилями (як в апараті УЗД); таким чином, пошкоджені клітини акруратно знімаються ультразвуком, забираються вогнища запалення, покращується тургор шкіри, значно нівелюються рубці та зморшки;

 • хімічні методики — відносяться до поверхневих пілінгів, принцип їх дії полягає у знятті верхнього шару шкіри за допомогою хімічної речовини. Процедура потребує ретельного дотримання рекомендацій косметолога.

У середньому рекомендується профілактично проводити чистку обличчя: 1 раз на 1,5-2 місяці для сухої та нормальної шкіри та 1 раз на 3-4 тижні – для жирної. Щоб запобігти надмірному забрудненню покривів, важливо забезпечити щоденний правильний домашній догляд, грамотно підбирати косметичні засоби, правильно харчуватися, щоб усунути можливий прояв алергічних реакцій.

Лікарі-косметологи Центру косметології O.L.Beauty компетентно проконсультують Вас з усіх питань щодо чистки обличчя та інших частин тіла та підберуть ту методику, яка потрібна саме вам! Наш Центр пропонує своїм клієнтам широкий асортимент професійних процедур, які проводяться спеціалістами найвищого класу, у стерильних умовах, з дотриманням усіх найсучасніших технологій.

УЛЬТРАЗВУКОВА ЧИСТКА ОБЛИЧЧЯ

Чистку за допомогою ультразвуку можна проводити пацієнтам з будь-яким типом шкіри, у тому числі і дуже чутливою. Скрабер делікатно відлущує клітини епідермісу, що відмерли, і вирівнює шкірний покров. Улітрозвукове чищення відбувається з використанням УЗ та стимулює кровообіг у підшкірних тканинах. Завдяки цьому клітини шкіри насичуються поживними речовинами та киснем. Також прискорюється лімфообіг, що сприяє зменшенню набряків. Після процедури поживні та зволожуючі косметичні засоби проникають набагато швидше, що сприятливо позначається на кольорі обличчя.

Ультразвуковая чистка лица

ПЕРЕВАГИ:

 • процедура абсолютно безболісна;
 • ефект зберігається тривалий час;
 • шкірний покрив не травмується;
 • не потрібно спеціального догляду після очищення;
 • мінімальний ризик інфікування шкіри.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ПРОЦЕДУРА:

Процедура ультразвукової чистки обличчя не потребує спеціальної підготовки, достатньо видалити декоративну косметику та протерти шкіру лосьйоном, що не містить спирту. Пристроєм з металевим наконечником проводять по шкірі плавними рухами. Але для більш глибокого та ефективного очищення, попередньо наноситься спеціальний гель для відкриття пор. А після завершення чистки — заспокійлива або антибактеріальна маска під LED-лампу (для посилення впливу).

КОМБІНОВАНА ЧИСТКА ОБЛИЧЧЯ

Комбінована чистка обличчя включає: ультразвукове та мануальне очищення. Вона дозволяє поєднувати два цих способи в ситуаціях, коли шкірний покрив потребує спеціального догляду і йому потрібен комплексний підхід. Рекомендується для лікування наслідків висипу вугрів у підлітків, пацієнтам з комбінованим типом шкіри (особливо за наявності чорних точок на носі та інших зонах), а також для відновлення пружності шкіри пацієнтам старше 35 років.

Комбинированная чистка лица

ПЕРЕВАГИ:

 • глибоке очищення від забруднень;
 • відсутнє сильне та тривале почервоніння шкірного покрову;
 • можливість застосування пацієнтам із чутливим типом шкіри;
 • освітлення пігментних плям;
 • відновлення ліпідного балансу.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ПРОЦЕДУРА

Процедура складається з чотирьох послідовних етапів:

 1. Очищення шкіри за допомогою косметичних препаратів. Насамперед здійснюється демакіяж та видаляються надлишки шкірного сала. А також наноситься поверхневий пілінг за типом шкіри.
 2. На цьому етапі наноситься рідина для покращення передачі ультразвукових коливань і відбувається безпосередньо сам кавітаційний (ультразвуковий пілінг),
 3. Далі — механічне чищення, яке має на увазі локальне очищення проблемних зон від сальних пробок, жировиків, комедонів (чорних точок).
 4. На останньому етапі наноситься антибактеріальна або заспокійлива маска під LED-лампу для посилення ефекту.

КОМБІНОВАНА ЧИЩЕННЯ + АЗЕЛАЇНОВИЙ ПІЛІНГ

! Для лікування Акне, запаленої шкіри

Додатковим етапом є нанесення азелаїнового пілінгу. Пілінг нового покоління на основі фруктових кислот 20% і амінокислот 10% для м’якого очищення і створення живої сяючої шкіри. В основі кислотного складу – янтарна кислота. Вона покращує процеси клітинного дихання, очищає шкірні покриви від токсинів і освітлює (допомагає прибрати лущення та пігментацію).

Поряд з янтарною, склад пілінгу містить ще 3 найважливіші альфа-гідроксикислоти, що беруть участь у циклі клітинного дихання і моделюють регенеративний потенціал клітин. Амінокислотний кластер пілінгу стимулює оновлення клітин в епідермісі та створює захисне амфотерне середовище пілінгової системи, що робить його безпечним і дозволяє використовувати як перший ексфоліант у проведенні курсу пілінгів.

МЕХАНІЧНА (РУЧНАЯ) ЧИСТКА ОБЛИЧЧЯ

Механічна або ручна чистка – це одна з найефективніших косметичних процедур, коли косметолог пальцями або спеціальними петлями (ложечками) видаляє прищі. Видалення чорних або білих крапок на обличчі (комедонів) здійснюється вручну. Незважаючи на те, що даний спосіб очищення досить неприємний, він дуже ефективний. Це найретельніший із усіх способів чищення, що допомагає при особливо запущених випадках.

Оскільки під час проведення даної процедури косметолог не тільки очищає від поверхневих забруднень шкіру обличчя, а добирається прямо до усть сальних проток, механічна (ручна) чистка дозволяє видалити навіть закриті комедони, що глибоко засіли, з якими інші види чисток не справляються. Результатом такої чистки обличчя буде шкіра, що добре дихає, з майже непомітними порами, рівним кольором обличчя, а також майже повністю пропадуть комедони та прищики. Через кілька днів після проведення даної процедури шкіра стає пружною та ніжною, вона добре зволожена і виглядає здоровою.

ПОКАЗАННЯ ДО ПРОЦЕДУРИ

 • розширені пори;
 • жирна шкіра; акне (вугровий висип);
 • наявність комедонів;
 • знижений тонус шкіри;
 • яскраво виражені дефекти шкіри (жировики, міліуми та ін.

ЦІНИ НА ЧИСТКУ ОБЛИЧЧЯ

Ультразвукова чистка обличчя( комплексний догляд) 800 грн
Комбінована чистка обличчя (комплексна) 1000 грн
Комбінована чистка комплексна + пілінг 1200 грн
Механічна чистка обличчя комплексна 1000 грн

Ціни на інші процедури >>>

Подаруйте собі сяючу та здорову шкіру!