ВИДАЛЕННЯ РОДИМОК ТА НЕВУСІВ

ВИДАЛЕННЯ ПАПІЛОМ ТА БОРОДАВОК

ВИДАЛЕННЯ ГЕМАНГІОМ ТА АНГІОМ

ВИДАЛЕННЯ МІЛІУМІВ

 ⇒ВИДАЛЕННЯ КЕРАТОМ


Лазерне видалення новоутворень

Лазерне видалення новоутворень. Родимки, невуси, бородавки, папіломи та інші новоутворення на шкірі, незважаючи на свою доброякісну природу, крім естетичного дискомфорту можуть травмуватися. Ще однією важливою причиною, через яку слід видалити новоутворення на шкірі – це ризик їх переродження в злоякісні пухлини.

 

Новоутворення — одна з найпоширеніших проблем, яка може виникати у людей будь-якого віку та статі. Новоутворення можуть бути як і вродженими (наприклад, родимки або невуси), так і набутими (бородавки, папіломи, кератоми та ін.). Вони є не лише естетичною проблемою, а можуть свідчити про наявність хронічної вірусної інфекції. Або про серйозні порушення внутрішніх обмінних процесів та функції. Тому поширена фраза «шкіра — дзеркало здоров’я» має цілком наукове обгрунтування.

У нашому Центрі косметології O.L.Beauty проводиться швидке, безпечне та безболісне видалення доброякісних новоутворень.

ВИДИ НОВОУТВОРЕНЬ
ПЕРЕВАГИ ВИДАЛЕННЯ НОВОУТВОРЕНЬ ЛАЗЕРОМ
ЯК ПРОВОДИТЬСЯ ПРОЦЕДУРА
ПРОТИПОКАЗАННЯ
ПОКАЗАННЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ
ЦІНИ НА ЛАЗЕРНЕ ВИДАЛЕННЯ НОВОУТВОРЕНЬ

ВИДИ НОВОУТВОРЕНЬ

За характером процесу розрізняють три види новоутворень на шкірі:

  • Доброякісні
  • Прикордонні чи передракові
  • Злоякісні

Якщо останні два види є винятковою прерогативою лікарів-онкологів, то естетична медицина успішно лікує доброякісні новоутворення на шкірі.

ПЕРЕВАГИ ВИДАЛЕННЯ НОВОУТВОРЕНЬ ЛАЗЕРОМ

Методів видалення новоутворень існує безліч. Тривалий час їх видаляли хімічними речовинами і навіть соком рослин (наприклад, чистотіл). Однак такі методи не гарантують 100% видалення освіти, і нерідко викликають опіки навколишніх тканин. Видалення струмом високої частоти або радіохвильовим ножем також можуть супроводжуватись неприємними побічними ефектами – від вираженої хворобливості до опіків та появи рубцювання. В останні десятиліття «золотим стандартом» лікування доброякісних новоутворень є видалення їх за допомогою лазера. Найтонший лазерний промінь вибірково впливає виключно на тканину новоутворення, не торкаючись навколишніх тканин, що прискорює процес реабілітації та мінімізує неприємні відчуття.

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ ПРОЦЕДУРА

У Центрі косметології O.L.Beauty Лазерне видалення новоутворень — родимок, папілом, бородавок, кондилом та кератом проводиться за допомогою Діодного лазера останнього покоління для лікування судин та новоутворень Star Vein «MEDICALASER». Даний апарат генерує лазерний промінь довжиною хвилі 980 нм. На консультації лікар-дерматолог уважно вивчає новоутворення, і у разі найменшої підозри на злоякісний процес спрямовує пацієнта на консультацію до онколога. Саме процес лазерного видалення новоутворень займає зазвичай кілька хвилин і проходить абсолютно безкровно. За бажання пацієнта, або якщо утворення великих розмірів, можна застосувати місцеву анестезію знеболюючим кремом або ін’єкційну анестезію. Після проведення процедури на місці утворення зазвичай з’являється скоринка, яка самостійно вилущується через 5-7 днів.

ПРОТИПОКАЗАННЯ 

  • Злоякісний процес

  • Вагітність, період лактації

  • Цукровий діабет у стадії декомпенсації

  • Засмагла шкіра

ПОКАЗАННЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ

Папіломи та бородавки

Папіломи

Дуже часто до нас звертаються саме, щоб позбутися бородавок і папілом.

Це новоутворення, які є вузликами, викликані різними формами штамів папіломавірусу людини (ВПЛ).

Ці новоутворення відрізняються зовнішнім виглядом. Найчастіше є різними за формою і розміром наростів. Забарвлення може бути світлим, сірим або темно-коричневим.

 

Бородавки

Бородавки та папіломи дуже схожі. Головна їхня відмінність полягає в тому, що бородавки частіше знаходяться на обличчі, пальцях рук, ліктях та підошвах. У свою чергу папіломи частіше розміщуються на шиї, спині, грудях, пахвах, а також на статевих органах.

Детальніше про видалення папілом та бородавок⇒

Родимки та невуси

Родимки

Родимки та невуси можуть бути у людини з самого народження або виникнути пізніше у дитячому та дорослому віці. Особливо схильні власники надмірно білої шкіри, яка погано засмагає і схильна до виникнення сонячних опіків. Множинні родимки, наявність атипових родимок (родимки неправильної форми, неоднорідні за кольором, що супроводжуються свербінням, печінням), найчастіше утворюються у людей генетично схильних.

Фахівці рекомендують позбавлятися деяких родимок і невусів. У першу чергу йдеться про ті новоутворення, які часто знаходяться на відкритих ділянках під впливом ультрафіолетових променів або постійно травмуються, ростуть.

Детальніше про видалення родимок та невусів⇒

Гемангіома

Гемангіоми

Це пухлинне судинне утворення належить до доброякісних. Являє собою пляму яскраво-червоного кольору, яка трохи виступає над поверхнею шкіри. При натисканні воно блідне, але дуже швидко відновлює колір, форму та об’єм. Розвиток гемангіоми може викликати локальні кровотечі і це сприяє розростанню.

Детальніше про видалення гемангіом та ангіом⇒

Міліуми або білі вугрі

Міліуми

У народі ці новоутворення називають просянкою. Ці утворення характеризуються різними розмірами і розташовуються на поверхневих шарах шкіри. Зазвичай вони білого чи жовтого кольору. В основному знаходяться в області навколо очей, чола, носа та підборіддя. Також, вони можуть зустрічатися на скронях і щоках. Головною причиною виникнення міліумів вважається надмірно сильний поділ клітин шкіри, який на багато випереджає відлущування шкіри. Усе це призводить до утворення цих елементів. Їх можна видалити під час чищення обличчя, але тільки при видаленні лазером це можна зробити ефективно і назавжди.

Детальніше про видалення міліумів⇒

Кератома

Міліуми

Це новоутворення на шкірі виникає як правило на відкритих ділянках шкіри. Розростання і підвищення над рівнем шкіри викликається впливом сонячних променів і постійним тертям одягу, а також звичайним процесом старіння. До появи кератоми схильна шкіра світліша (1-2 фототип за Фіцпатриком).

Детальніше про видалення кератом⇒

ЦІНИ НА ЛАЗЕРНЕ ВИДАЛЕННЯ НОВОУТВОРЕНЬ

Видалення папіломи, складність 1 300 грн
Видаленняе папіломи, складність 2 400 грн
Видаленняе папіломи, складність 3 500 грн
Видаленняе папілом, 2 — 5 шт 800 грн
Видаленняе папілом, 6 — 10 шт 1300 грн
Видаленняе папілом, 11 — 20 шт 1900 грн
Видалення гемангіом, 1-2 шт 300-500 грн
Видалення гемангіом, 3-5 шт 900 грн
Видалення гемангіом, 6-10 шт 1200 грн
Видалення гемангіом, 11-20 шт 1600 грн
Видалення бородавки, складність 1 450 грн
Видалення бородавки, складність 2 550 грн
Видалення бородавки, складність 3 750 грн
Видалення бородавок, 4-6 шт 1400 грн
Видалення інших новоутворень (до 50 ім), 1 імпульс 30 грн
Видалення інших новоутворень (100-200 ім), 1 імпульс 15 грн
Видалення інших новоутворень (200-300 ім), 1 імпульс 10 грн