Віскі сповивання

ВІСКІ СПОВИВАННЯ — одна з найбільш популярних SPA-процедур по догляду за тілом у Центрі косметології O.L.Beauty. Цю незвичну назву процедура отримала завдяки особливому відчуттю ейфорії, захоплення та легкості, які людина відчуває під час чи після проведення процедури.

Вологі Віскі сповивання STYX — нове слово у моделюванні фігури.

ОБГОРТАННЯ ВІСКІ СПОВИВАННЯ STYX
МЕХАНІЗМ ДІЇ ВІСКІ СПОВИВАННЯ STYX
РЕЗУЛЬТАТИ ПРОЦЕДУРИ
РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ КЛІЄНТІВ
РЕКОМЕНДОВАНИЙ КУРС ТА ПІДТРИМУЮЧА ТЕРАПІЯ
ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ
ЦІНИ НА ВІСКІ СПОВИВАННЯ

ОБГОРТАННЯ ВІСКІ СПОВИВАННЯ STYX

Кожна дівчина хоче гарно виглядати, бути красивою, ловити захоплені погляди чоловіків, любити і бути коханою. Але з віком наша шкіра починає змінюватися: ми починаємо все частіше бачити набряки, в’ялість, целюліт і зайві кілограми або жирові пастки.

Однією з дійсно працюючих методик є Віскі сповивання Styx. Це унікальна процедура ефективно бореться із зайвою вагою та целюлітом, варикозом, виводить токсини, покращує самопочуття, забезпечує розслабляючу дію. Дана процедура останнім часом стає все більш популярним і затребуваним. Це зумовлено високою ефективністю цієї процедури.  

МЕХАНІЗМ ДІЇ  ВІСКІ СПОВИВАННЯ STYX

Під час Обгортання на тіло пацієнта наносяться засоби STYX Aromaderm. У лінійці 7 лосьйонів з індивідуальними терапевтичними особливостями виходячи з яких підбирається програма для кожного окремого пацієнта.

При нанесенні особлива увага приділяється локальним проблемам:

 • в’ялість шкіри;
 • целюліт,
 • варикозне розширення вен.

Віскі сповивання

На кожну проблемну зону наноситься унікальний лікувальний препарат, здатний ефективно усунути нестачу. Далі проводиться досить щільне сповивання спеціальними бандажами, просоченими розчином. Наступні шари — плівка та тепла ковдра.

На початку процедури пацієнт відчуває легкий приємний озноб (суть технології полягає в перепадах температур). Що означає, що включився механізм терморегуляції та організм посилено спалює жир, виводить зайву рідину та токсини, глибоко очищаючись. Потім настає етап хвилеподібної зміни відчуттів: пацієнт відчуває то тепло, то прохолоду. А на завершення, настає стійке спокійне тепло.

Таким чином, спеціальні препарати, що застосовуються в обгортанні, посилюють циркуляцію крові, прискорюють метаболізм і змушують тіло відновлювати теплову рівновагу за рахунок спалювання жирових відкладень у тканинах.

Процедура триває приблизно 1,5-2 години, після яких усі бандажі знімаються, препарати витираються і на їх місце наносять спеціальні гелі, що пролонгують дію процедури.

РЕЗУЛЬТАТ ПРОЦЕДУРИ 

В результаті курсу  організм очищується від токсинів, омолоджується і зміцнюється, регулюється обмін речовин і кровообіг, розгладжуються і стають пружними шкірні покрови, зменшуються і в подальшому усуваються прояви целюліту, в’ялості шкіри, варикозу.

Косметичні засоби STYX, маючи властивість лімфодренажу, чудово позбавля.nm від набряків, наслідків зловживання алкоголем і надмірного переїдання. Допомага.nm реабілітуватися від травм, усунути депресивні стани та нормалізувати гормональний фон, покращити сон та отримати повний відпочинок та розслаблення. В результаті ви отримуєте здоров’я, красу, душевну рівновагу.

За повний курс процедур обсяги зменшуються приблизно на 10 см, а вага знижується загалом на 7 кг.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ КЛІЄНТІВ

 • протягом 2-х годин після процедури не їсти;
 • посилити питний режим;
 • обмежити приймання алкоголю;
 • регулярно виконувати легкі фізичні вправи;
 • не бажано після процедури приймати душ, ванну, сауну;
 • не засмагати та не відвідувати солярій 2–3 години.

РЕКОМЕНДОВАНИЙ КУРС ТА ПІДТРИМУЮЧА ТЕРАПІЯ

Мінімальний курс складає 5-7 процедур. Середній курс: 10-12 процедур. При високих стадіях целюліту та ожирінні рекомендується щонайменше 15–20 сеансів. Частота процедур віскі-сповивання: через 2-3 дні. Починати курс краще на початку менструального циклу: 5,6-й день.

Процедура має накопичувальний ефект. Перерва 5 і більше днів вважається разовою процедурою та накопичувальний ефект втрачається.

Підтримуюча терапія: Після проходження курсу рекомендується проводити процедури сповивання для профілактики 1–2 рази на місяць, і особливо після переїдання, алкогольних та медикаментозних надмірностей.

Одноразові процедури не мають вираженого корекційного ефекту, але дуже корисні для підтримуючої терапії: усунення набряклості, наслідків порушення дієти, нападів некерованого апетиту, різкого набору ваги, 1-2 кг на тиждень.

ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ

Процедура Віскі сповивання протипоказана жінкам під час вагітності, годування груддю, менструацій. Не слід проводити обгортання:

 • за наявності шкірних ушкоджень;
 • наявності відкритих кровоточивих ран;
 • порушення у роботі серцево-судинної системи;
 • гінекологічні захворювання;
 • наявність запальних та інфекційних захворювань;
 • при цукровому діабеті

ЦІНИ НА  ВІСКІ СПОВИВАННЯ STYX

Вологі Віскі сповивання STYX 1 900 грн
Курс 7 процедур -5% 12 640 грн
Курс 10 процедур та>  -10% 17 100 грн

Ціни на інші послуги в розділі >>>