RF ліфтинг

RF ліфтинг — лідер у галузі безопераційної підтяжки (ліфтингу) обличчя та тіла.

RF ліфтинг – миттєві видимі результати вже після першого застосування. Які покращуються від процедури до процедури та зберігаються протягом тривалого часу.

+ ЩО ТАКЕ RF ЛІФТИНГ
+ ПРО ПРОЦЕДУРУ
+ ПРОЦЕДУРА RF ЛІФТИНГА ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ПРИ
+ ЧИМ RF ЛІФТИНГ ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД ІНШИХ МЕТОДІВ
+ ЯК ПРАЦЮЄ ПРОЦЕДУРА
+ РФ ЛІФТИНГ ОБЛИЧЧЯ
+ РФ ЛІФТИНГ ТІЛА
+ КОЛИ БУДУТЬ ПОМІТНІ РЕЗУЛЬТАТИ
+ ЦІНИ НА RF-ЛІФТИНГ

ЩО ТАКЕ RF ЛІФТИНГ

Радіочастотний (термічний) ліфтинг — це процедура, що омолоджує, яка використовується для підтяжки та поліпшення стану шкіри обличчя, тіла за допомогою впливу радіочастотних хвиль.

Багаторівневий ліфтинг шкіри — це тривалий омолоджуючий ефект. Навіть такі «важкі» ділянки обличчя як зона навколо очей, носогубні складки, на які часто неможливо повноцінно впливати звичайними косметологічними методами, помітно омолоджуються: зменшуються глибокі зморшки, а більшість дрібних зморшок розгладжується.

ПРО ПРОЦЕДУРУ

 • Видимі результати помітні вже після першої процедури, протягом курсу ефект наростає. Курс процедур забезпечує суттєве скорочення площі шкіри та її підтяжку.

 • Безболісність процедур: за рахунок об’ємного розподілу електричного струму системи апарату останнього покоління Американського бренду Zemits потребує меншої потужності, ніж RF-системи попередніх поколінь, що виключає болючість процедур.

 • Безпека, універсальність та всесезонність: технологія виключає ризик пошкодження шкіри та дозволяє проводити процедури незалежно від пори року та типу шкіри.

 • Неівазивність та відсутність періода реабілітації.

ПРОЦЕДУРА RF ЛІФТИНГУ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ПРИ

 • Загальне старіння та в’ялість шкіри: коли втрачається її еластичність, виникають зморшки на лобі, помітно впадають у вічі глибокі носогубні складки чи гусячі лапки у сфері очей;

 • Фотостаріння шкіри; обвисання шкірних покривів;

 • Локальне скупчення жирової тканини на тілі;

 • Виникнення розтяжок (стрій) після різкої зміни ваги чи пологів.

 • Також методику використовують після мезотерапії, біоревіталізації або пластичної операції для закріплення результату або при підготовці до них.

ЧИМ RF ЛІФТИНГ ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД  ІНШИХ МЕТОДІВ ЗБЕРЕЖЕННЯ МОЛОДОСТІ

Головною перевагою є абсолютна безболісність. Під час дії пацієнт відчуває лише тепло.

RF ліфтинг обличчя та тіла підходить для людей, які бояться ін’єкційних методів омолодження та, тим більше, пластичних операцій.

Процедура підходить для сухого, жирного, нормального чи проблемного типу шкіри. Після маніпуляції відсутні будь-які сліди, такі як набряки, почервоніння, пігментні плями, синці тощо. Порівняно з іншими процедурами період відновлення після РФ ліфтингу практично відсутній.

РФ-ліфтинг не потребує підготовчих заходів. Омолоджуючий ефект досягається за допомогою фізіологічних ресурсів організму. Стан шкіри покращується без використання сторонніх синтетичних речовин та інгредієнтів. Це робить процедуру безпечною.

ЯК ПРАЦЮЄ ПРОЦЕДУРА РФ ЛІФТИНГУ

Принцип дії заснований на контрольованому підігріві підшкірно-жирової клітковини та дерми до 65 градусів. Це досягається радіохвильовими імпульсами певної частоти. Дані імпульси спрямовані на структурні білки шкіри – колаген та еластин. Їхнє руйнування відбувається вже при температурі вище 40 градусів.

В результаті вони скручуються і тверднуть. І завдяки цьому досягається підтяжка – такі змінені сполучні волокна натягують клітини дерми зсередини, тим самим вирівнюючи її контури. У у відповідь руйнування структурних білків організм подає сигнал фібробластам освіту нових білків. В результаті запускаються процеси реструктуризації та омолодження шкіри. Синтез колагену та еластину триває протягом 6 місяців, забезпечуючи ліфтинг-ефект.

Сполучні перегородки між жировими клітинами ущільнюються, що ще більше зміцнює підшкірно-жирову клітковину. Більше того, така температура забезпечує ліполіз (розчинення жирових клітин). Жирові продукти повноцінно виводяться, транспортуються до печінки та утилізуються.

РФ ЛІФТИНГ ОБЛИЧЧЯ

Лікар косметолог очищає сферу впливу. Потім на оброблену зону наноситься спеціальний гель, завдяки якому покращується контакт шкірних покривів із насадкою приладу. За певними лініями проводитися обробка потрібної ділянки шкіри апаратом. Одна процедура ліфтингу особи займає до 20-30 хвилин. Кількість сеансів визначає косметолог. Підтяжка проводиться один раз на тиждень. Дана методика покращить овал обличчя, позбавить будь-яких зморшок, вугрових плям і другого підборіддя. Шкіра стане гладкою, еластичною і приємною на вигляд.

Особливість РФ ліфтинг особи – це вікові обмеження. Фахівці не рекомендують проводити підтяжку даним способом дівчатам віком до 25 років. У молодій шкірі міститься достатня кількість колагену та еластину. І в результаті впливу електричних імпульсів це призведе до їхнього руйнування і не дасть жодного ефекту.

РФ ЛІФТИНГ ТІЛА

Процедура відбувається аналогічно. Але через велику кількість оброблюваних зон може тривати до 1 години. Дана методика відмінно підходить для усунення целюліту, розтяжок, рубців, в’ялості, нависаючих шкірних складок живота, внутрішньої поверхні стегон, плечей та зони декольте.

При вплив електричних імпульсів організм зазнає значно більшого навантаження, ніж при підтяжці шкірних покривів обличчя. Тому є деякі протипоказання:

 • Наявність металевих компонентів (шпиці, протези, судинні кліпси, пластини тощо) або електричних приладів (кардіостимулятора) у ділянці впливу;

 • Шкірні зміни у зоні впливу у зв’язку зі шкірними захворюваннями;

 • Вагітність та період грудного годування;

 • Захворювання у гострій стадії;

 • Серйозні соматичні порушення роботи внутрішніх органів.

КОЛИ БУДУТЬ ПОМІТНІ РЕЗУЛЬТАТИ

Омолоджуючий ефект проявляється у кожного по-різному, адже будь-який організм індивідуальний. Поява результату залежить від кількості процедур, реакції організму на радіочастотне випромінювання та стану шкіри пацієнта. Зазвичай ефект помітний після першої процедури. Це проявляється у появі пружності, підвищенні тургору та еластичності дерми. Максимально помітний ефект омолодження після закінчення курсу.

ЦІНИ НА  RF-ЛІФТИНГ

RF ліфтинг (обличчя), 45 хв 900 грн
RF ліфтинг (обличчя + шия), 60 хв 1100 грн
RF ліфтинг ( шия + декольте), 45 хв 800 грн
RF ліфтинг (обличчя + шия + декольте), 70 хв 1400 грн
RF ліфтинг (1 зона: підборіддя/ щоки/ вилиці тощо), 30 хв 500 грн
ПАКЕТИ:  
RF + Вакуумний гідропілінг (обличчя) 2000 грн
RF + Вакуумний гідропілінг (обличчя + шия) 2400 грн
RF + Вакуумний гідропілінг (обличчя + шия + декольте) 2900 грн
RF + Вакуумний гідропілінг + Киснева мезотерапія (обличчя)
2900 грн
RF + Вакуумний гідропілінг + Киснева мезотерапія (обличчя + шия) 3400 грн
RF + Вакуумний гідропілінг + Киснева мезотерапія (обличчя + шия + декольте) 4100 грн
+ пілінг Kemikum(обличчя) +1500 грн

Цени на інші процедури >>>