Видалення родимок лазером

Видалення родимок лазером ви можете провести у Центрі Косметології O.L.Beauty у Києві. Родимка чи невус — доброякісне пігментоване шкірне утворення. Воно може бути набутим чи вродженим, а його відтінок варіюється від світло-коричневого до чорного. Невуси можуть з’являтися на будь-яких ділянках обличчя, тіла та слизових. У новонароджених практично немає родимок, а ось люди старшого віку (40+) мають найбільшу кількість новоутворень.

 

ПРИЧИНИ ПОЯВИ РОДИМОК ТА НЕВУСІВ
ПОКАЗАННЯ ДО ВИДАЛЕННЯ
ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО ВИДАЛЕННЯ
ПІДГОТОВКА ДО ПРОЦЕДУРИ ВИДАЛЕННЯ
ХІД ПРОЦЕДУРИ ЛАЗЕРНОГО ВИДАЛЕННЯ
ПЕРЕВАГИ МЕТОДУ ЛАЗЕРНОГО ВИДАЛЕННЯ РОДИМОК ТА НЕВУСІВ
ЦІНИ НА ЛАЗЕРНЕ ВИДАЛЕННЯ РОДИМОК ТА НЕВУСІВ

ПРИЧИНА ПОЯВИ РОДИМОК ТА НЕВУСІВ

Основна причина появи родимок — скупчення пігментних клітин, розміщених між дермою та епідермісом. Тому новоутворення можуть розташовуватися всередині дерми, на її поверхні або прикордонних шарах. За розміром утворення можуть бути як малесенькими, так і досягати гігантських розмірів (до 15 см). Загроза великих родимок і полягає у високих ризиках їх озлоякіснювання. У певних умовах існує ризик малігнізації та переродження невуса в меланому (рак шкіри).

Виділяють кілька причин формування нових родимок у людини:

 • спадковість;
 • сонце та УФ-випромінювання (надмірне перебування під прямим сонячним промінням або в солярії призводить до надмірної вироблення меланіну, який і утворює родимки);
 • гормональні зміни – як у підлітків, і у дорослих;
 • віруси та травми.

Найчастіше нові родимки з’являються саме через вплив на шкіру сонячних променів!

ПОКАЗАННЯ ДО УТВОРЕННЯ РОДИМОК ТА НЕВУСІВ

Лазерне видалення родимок може проводитися за бажанням пацієнта, з естетичних міркувань, а також за медичними показаннями. Останні полягають у високих ризиках переродження невуса на злоякісне захворювання.

Основними показаннями видалення є такі ознаки:

 • розмір утворення понад 6 мм;
 • опуклість родимки;
 • неоднорідність кольору;
 • асиметрія та нерівні краї;
 • поява дискомфорту (свербіж, лущення, осередкова алопеція та інші нетипові ознаки в місці локалізації родимки);
 • зміни у забарвленні, розмірах, структурі та формі новоутворення; ймовірність травмування родимки (локалізація на статевих органах, в області пахв, на плечі та інших областях, які легко пошкодити);
 • невуси на відкритих ділянках тіла, схильні до тривалого впливу ультрафіолетових променів.

Видалення родимок лазером на обличчі і тілі може певною мірою знизити ризик появи раку шкіри. З появою утворень, особливо множинних, пацієнтам рекомендовано регулярний огляд дерматолога.

ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО ВИДАЛЕННЯ РОДИМОК ЛАЗЕРОМ

Лазерне видалення вирізняє мінімальну інвазивність. Тому втручання практично немає протипоказань. Однак існує низка обмежень. Лікар запропонує альтернативне вирішення проблеми за наявності наступних захворювань:

 • СНІД/ ВІЛ, вірусні гепатити, онкологічні захворювання;
 • інфекційні та запальні захворювання;
 • психічні захворювання;
 • серцево-судинні патології, цукровий діабет

Лазерне видалення — один із найбільш доступних, безпечних та ефективних методів видалення шкірних новоутворень.

ПІДГОТОВКА ДО ПРОЦЕДУРИ ВИДАЛЕННЯ

Перед тим як прибрати родимки лазером, потрібне обстеження новоутворення. Дерматолог проводить візуальний огляд невуса. Дерматоскоп допомагає детально розглянути поверхню утворення. Спеціальна підготовка до лазерного видалення не потрібна. Лікар може порекомендувати здати загальні аналізи, щоб переконатися у відсутності загальних протипоказань та можливих обмежень.

Скільки часу йде на реабілітацію? Як швидко можна повернутися до звичного способу життя?

Видалення родимок в O.L.Beauty не внесе значних змін у звичний спосіб життя. Відразу після завершення процедури можна повернутись до більшості щоденних справ.

ХІД ПРОЦЕДУРИ ЛАЗЕРНОГО ВИДАЛЕННЯ РОДИМОК 

Інструмент лазерного видалення — пучок світла, що руйнує клітини утворення і випаровує їх зі шкіри. Лазером можна видалити родимку без крові. Процедура проводиться під місцевою анестезією.

Видалення в середньому триває 10-15 хвилин. Потім на місці утворення з’являється захисна скоринка, яка за кілька днів відпаде. Шрамів і рубців після лазерного впливу не залишається. Після процедури необхідно виконувати лікарські рекомендації: тимчасово уникати сонячних ванн та контакту з водою, уникати травмування ділянки шкіри, обробляти за необхідності призначеними лікарем засобами.

ПЕРЕВАГИ ПРОЦЕДУРИ  ВИДАЛЕННЯ РОДИМОК ЛАЗЕРОМ

Лазерне видалення – одна з найпопулярніших сьогодні технологій. Оскільки здорова шкіра, що оточує, не піддається впливу, рубців після процедури не залишається.

Видалення родимок лазером — переваги:

 • ефективність — достатньо одного відвідування для видалення освіти;
 • безпека — ретельний контроль глибини та площі впливу;
 • малі ризики інфікування та кровотечі;
 • малі ризики шрамів, рубців та опіків;
 • швидкий період загоєння;
 • доступна вартість.

«Яка ймовірність того, що родимка з’явиться знову?»

Родимка видаляється повністю. Але якщо в організмі залишається той фактор, який став причиною появи цього утворення, цілком можливо, що поряд або в іншому місці на тілі з’явиться нова родимка (невус).

ЦІНИ НА ЛАЗЕРНЕ ВИДАЛЕННЯ РОДИМОК ТА НЕВУСІВ

Видалення родимки (невуса), складність 1 450 грн
Видалення родимки (невуса), складність 2 550 грн
Видалення родимки (невуса), складність 3 750 грн
Видадення родимок (невусів), 4-6 шт 1400 грн