Лазерна епіляція Elos

Лазерна епіляція ELOS — комфортний, безпечний та ефективний спосіб позбутися небажаного волосся, включаючи світле, пушкове та вросле волосся на будь-якому фототипі. У наші дні гладка і чиста шкіра робить дівчину привабливою, а так само, що особливо важливо, — говорить про її охайність. Всього одного курсу Елос епіляції буде достатньо, щоб назавжди позбутися небажаної рослинності на тілі та обличчі.

Центр косметології O.L.Beauty пропонує всім жінкам та чоловікам сучасний унікальний метод видалення небажаного волосся — лазерну епіляцію ELOS на потужному апараті класу «PREMIUM» Happy-Light Dario від Medicalaser.

ОСОБЛИВОСТІ  ELOS ЕПІЛЯЦІЇ
ПЕРЕВАГИ ELOS ЕПІЛЯЦІЇ
ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ ЕПІЛЯЦІЇ
ЯК ПРОХОДИТЬ ELOS ЕПІЛЯЦІЯ
ЦІНИ НА ELOS ЭПІЛЯЦІЮ

ОСОБЛИВОСТІ ELOS ЕПІЯЦІЇ

Лазерна епіляція ELOS — це метод видалення небажаного волосся, який ґрунтується на спільному застосуванні двох типів енергії: світлового випромінювання та електричної енергії.

Як це працює на практиці? Цибулини (волосяні фолікули), які перебувають у активної фазі зростання поглинають енергію світла (лазера), перетворять їх у теплову тобто. волосяна цибулина нагрівається. У цей час високочастотний імпульс струму впливає на прогрітий фолікул волосся, тим самим руйнуючи його. Ефективність процедури стає вищою т.к. на волосяний фолікул впливає лазер, а потім прогрівається електричним струмом. При цьому поверхня шкіри не перегрівається, ризик опіків та подразнення стає мінімальним, тому вся процедура, в цілому, виявляється більш комфортною та безпечною.

ВАЖЛИВИЙ ФАКТ: При епіляції ELOS для руйнування волосяного фолікула меланін не відіграє вирішальної ролі, чого не скажеш про інші технології лазерної епіляції.

Кожна наступна процедура ELOS епіляції призводить до зменшення кількості волосся, а також до того, що волосся стане дедалі тоншим, світлішим, його зростання сповільниться, а згодом волосся і зовсім зникне. ЕЛОС епіляція руйнує цибулини, які на момент процедури знаходяться в активній фазі зростання. Оскільки інше волосся вступає в цю активну фазу в різний час, необхідні додаткові сеанси, щоб зруйнувати всі волосяні фолікули в області епіляції, що проводиться.

ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ ELOS

Зрозуміло, підвищена безпека технології Елос — важливий плюс. Але не єдиний. Не менш суттєво і те, що процедура Лазерної епіляції Елос стає більш комфортною. Тобто клієнт не відчуває перегріву шкіри, ні уколів, ні болю від електричних розрядів.

Всі, кому доводилося випробувати на собі дію лазерної та фотоепіляції, знають, що ці процедури, успішно перемагаючи темне та жорстке волосся, практично не справляються зі світлим волоссям. Технологія Елос легко вирішує обидві проблеми, тому що на принцип її дії взагалі ніяк не впливають колір шкіри, ні колір волосся.

Важливий факт: Елос технологія дозволяє працювати на смаглявій шкірі, з пушковим та світлим  волоссям!

Одним із суттєвих мінусів деяких інших методів, наприклад, фотоепіляції вважається той факт, що волосяні фолікули «завмирають», але не гинуть, тобто через 1,5-2 роки волоски можуть знову почати рости. Елос повністю руйнує фолікули, на які впливає. Це робить процедуру ще ефективнішою.

Таким чином, технологія ELOS перемагає на всіх фронтах, її переваги в порівнянні з методами епіляції попереднього покоління дійсно великі:

 • комфорт;
 • безпека;
 • безболісність;
 • ефективність як для темного, так і для світлого волосся.

ПРОТИПОКАЗАННЯ ДЛЯ ЕПІЛЯЦІЇ ELOS:

Лазерна епіляція  Elos протипоказана:

 • вагітність,
 • гіпертермія,
 • онкологічне захворювання,
 • діабет,
 • Червона вовчанка,
 • порфірія,
 • епілепсія,
 • ВІЛ,
 • порушення згортання крові,
 • алергія на світ,
 • алергія на сонці,
 • герпес,
 • келоїдні рубці,
 • недавні (3 місяці) лазерні процедури або глибокі пілінги на оброблюваній області,
 • металеві імплантати,
 • стимулятор серцевої діяльності,
 • нещодавня сильна засмага в солярії або на сонці,
 • прийом ретиноїдів або вітаміну А

ЯК ПРОХОДИТЬ ЕПІЛЯЦІЯ ELOS в O.L.Beauty

Дискомфорт під час процедури зводиться до мінімуму завдяки вбудованій системі охолодження апарату. В процесі процедури може виникати відчуття легкого поколювання або пощіпування.

ЕЛОС апарат впливає лише на волосяний фолікул, назавжди його усуваючи.

Під час проходження курсу, процедури проводяться раз на 4-8 тижнів, а рекомендована частота підтримуючих процедур після завершення курсу – раз на 6 – 12 місяців.

Задовільний результат видно через 4-8 процедур Елос епіляції. Можливо, буде потрібно менше чи навпаки – більше, це можна вирішити лише на очній консультації у дерматолога. Чим світліше волосся, тим триваліше триває курс процедур, тим більша кількість процедур потрібна.

ЦІНИ НА ЛАЗЕРНУ ЕПІЛЯЦІЮ ELOS

РУКИ:
Пахви (Ж/Ч) 350/ 450 грн
Руки до лігтя (Ж/Ч) 550/ 650 грн
Руки по всій довжині (Ж/Ч) 650/ 750 грн
Кисти рук, пальці (Ж/Ч) 200/ 300 грн
Плечі (Ж/Ч) 550/ 650 грн
ТУЛУБ:
Ареол молочних залоз  200 грн
Груди (Ж/Ч) 450/600 грн
Живіт (Ж/Ч) 500/ 650 грн
Бела лінія живота (Ж/Ч) 250/ 350 грн
Спина (Ж/Ч) 950/ 1100 грн
Верхня частина спини (Ч) 900 грн
Крижова область 350 грн
Декольте 300 грн
НОГИ:
Гомілки 650 грн
Коліна 150 грн
Пальці стопи 150 грн
Бедра 900 грн
Ноги повністтю (Ж/Ч) 1450/ 1650 грн
ІНТИМНІ ЗОНИ:
Бікіні глибоке 800 грн
Бікіні не глибоке (по лінії трусиків) 500 грн
Бікіні екстра (статеві губи + міжсіднична складка) 500 грн
Міжсіднична складка 300 грн
Лобок 400 грн
Сідниці 650 грн
Статеві губи 300 грн
ОБЛИЧЧЯ:  
Верхня губа 170 грн
Підборіддя 180 грн
Щоки 250 грн
Лоб 190 грн
Виски 190 грн
Все обличчя 700 грн

Ціни на інші процедури >>>