Лазерне омолодження 5D Elos

Лазерне омолодження 5D ELOS (IPL + RF) —  технологія, яка є однією з найефективніших на сьогоднішній день, при цьому безпечною та мало травматичною, альтернативи якої на даний момент не існує. Головне, це комплексне омолодження, яке включає одночасно кілька напрямків корекції. Безопераційну підтяжку шкіри обличчя, грудей, повік, чола, щік, міцний ліфтинг ефект, усунення естетичних дефектів шкіри, такі як гіперпігментація, купероз, постакне, розширені пори і т.д.

Технологію омолодження Elos ми використовуємо в нашому Косметологічному центрі O.L.Beauty, оскільки прагнемо у своїй роботі застосовувати новітні методики та досягнення естетичної медицини. Дана технологія є чудовим інструментом, який в руках лікарів-косметологів здатна зберегти вашу привабливість, чарівність, молодість та красу на довгі роки.

ЯК ДІЄ СИСТЕМА ELOS ОМОЛОДЖЕННЯ 5D
ПОКАЗАННЯ ДО ЛАЗЕРНОГО ОМОЛОДЖЕННЯ 5D ELOS
РЕЗУЛЬТАТИ МЕТОДУ ЛАЗЕРНОГО ОМОЛОДЖЕННЯ 5D ELOS
СКІЛЬКИ НЕОБХІДНО ПРОЦЕДУР ЛАЗЕРНОГО ОМОЛОДЖЕННЯ 5D ELOS
ЩО КРАЩЕ – ФОТООМОЛОДЖЕННЯ АБО ELOS ОМОЛОДЖЕННЯ 5D
ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО ЛАЗЕРНЕ ОМОЛОДЖЕННЯ 5D ELOS
РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО І ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ
ЦІНИ НА ЛАЗЕРНЕ ОМОЛОДЖЕННЯ  5D ELOS

ЯК ДІЄ СИСТЕМА ELOS ОМОДЖЕННЯ 5D

ELOS технологія омолодження та стимуляції шкіри — інноваційна апаратна методика комплексної корекції вікових змін шкіри, яка поєднує в собі вплив світлової (IPL) та радіохвильової (RF) енергії.

Під час сеансу ELOS омолодження 5D  поглинається світловий потік IPL тканинами-мішенями, меланіну та гемоглобіну. Відбувається перетворення світлової енергії на теплову, а високочастотний електричний струм RF найінтенсивніше, але прицільно впливає на прогріті тканини. Завдяки чому можна вирівняти колір обличчя без пошкодження навколишніх тканин, усунути гіперпігментацію та судинну сітку. Також, завдяки прогріву глибоких шкірних покровів, стимулюється вироблення нового колагену та еластну. Внаслідок чого шкіра ущільнюється, забезпечуючи рівний, сяючий та ліфтинг-ефект.

ПОКАЗАННЯ ДО ЛАЗЕРНОГО ОМОЛОДЖЕННЯ 5D ELOS

У нашому Косметологічному центрі O.L.Beauty в Києві ця інноваційна технологія успішно застосовується для вирішення багатьох косметологічних проблем:

 • при лікуванні гіперпігментації, куперозу та поодиноких видимих ​​судинах;
 • з метою надати шкірі рівного, здорового та сяючого кольору обличчя;
 • для того, щоб отримати ущільнену та еластичну шкіру, досягнути ліфтингу шкіри;
 • з метою зменшення глибини зморшок;
 • при боротьбі з розширеними порами тощо.

Процедуру Лазерного омолодження ELOS 5D рекомендовано проводити з появою перших естетичних дефектів та ознак старіння на обличчі, шиї, руках та в зоні декольте та з 30 років профілактично!

РЕЗУЛЬТАТИ МЕТОДУ — ЛАЗЕРНЕ ОМОЛОДЖЕННЯ 5D ELOS

Перший візуальний ефект помітний вже після одного сеансу ELOS омолодження 5D. А курс процедур здатний омолодити на 10-15 років, особливо в комплексі з іншими методиками.

Користь від Elos омолодження:

 • після сеансів омолодження шкіри обличчя, грудей, шиї, рук, покращення відбувається на 50-75%;
 • розмір пор після процедур — на 50-65%;
 • вирівнювання зморшок – покращення на 65-70%;
 • еластичність та пружність шкіри після процедур підвищується на 60%;
 • освітлення гіперпігментації відбувається на 50-75%;
 • лікування рубців від акне та вугрових висипів — на 45-50%;
 • при лікуванні рубців та розтяжок  — поліпшення на 40-50 %

Візуальні зміни Лазерного ELOS омолодження 5D  індивідуальні, але в середньому можна орієнтуватися на наступні терміни:

 1. Після процедури куперозна сітка та поодинокі судини червоного кольору темніють.
 2. Відбувається звуження пір. D першs 30 хвилин після ELOS омолодження може спостерігатися почервоніння шкірних покровів та невеликий набряк. Протягом кілька днів після процедури, ділянки з гіперігментацією та куперозом можуть змінитися в кольорі, може навіть бразовуватися скоринка, через найбільш інтенсивний вплив на цих ділянках шкіри.
 3. Почервоніння та легкий набряк після процедури є очікуваними побічними ефектами. І протягом першої доби, як правило, вони проходять
 4. Через кілька днів днів шкіра стає все світлішою, текстура значно покращиться, почне зникати припухлість. Також почне спостерігатися значний ліфтинговий ефект. Але пігментні плями та судинна сітка на шкірі ще помітні.
 5. Пігментація почне зникати через 2-4 тижні після проведеної процедури, судинна сітка — через 6-8 тижнів.

СКІЛЬКИ НЕОБХІДНО ПРОЦЕДУР ЛАЗЕРНОГО ОМОЛОДЖЕННЯ 5D ELOS

Лазерне омолодження 5D ElosКурс Лазерного омолодження Elos 5D – обличчя, шиї та зони декольте – складається з 4-6 процедур, 1 раз на 3-5 тижнів. Але все індивідуально, за показаннями.

ELOS омолодження 5D рекомендується проводити, коли почнуть формуватися перші зморшки, з’являться пігментні плями, судинна сітка та інші зміни, як правило, це з 30-го віку. Завдяки цій методиці можна усунути вже виниклі естетичні недоліки і надовго продовжити юність своєї шкіри, запобігти появі нових дефектів шкіри.

ЩО КРАЩЕ – ФОТООМОЛОДЖЕННЯ АБО ЛАЗЕРНЕ ОМОЛОДЖЕННЯ 5D ELOS

Фотоомолодження — це застаріла методика, тому що апарати на яких проводять процедуру, намагаючись вплинути на сосочковий шар  не мають потужної сили фотоенергії на це. При цьому, фотоенергія яка проходить через верхні шари шкіри, сильно ушкоджує та обпалює їх. Але при цьому в глибокі шари шкіри проникає мінімальна кількість енергії, чого мало для утворення нового колагену та еластину.

Завдяки технології ELOS (IPL + RF) омолодження, забезпечується повне проникнення енергії в сосочковий шар, при цьому поверхневий шар не пошкоджується. На шкірі обличчя, шиї та декольте не утворюються опіки. У глибоких рівнях запускається процес відновлення молодості та краси.

Порівняльні характеристики ELOS омолодження та Фотоомолодження:

Фотоомолодження Омолодження ELOS 5D (IPL + RF)
Процедура Фотоомолодження супроводжується появою на шкірі набряків, опіків, почервонінь та гіперемії шкіри. Процедура ELOS омолодження 5D проходить з мінімальною можливістю виникнення опіків та інших побічних ефектів.
Після фотоомолодження необхідна медикаментозна терапія, яка забезпечує загоєння опіків та інших побічних ефектів. Після проведення процедури ELOS омолодження 5D ви отримаєте здоровий, рівний колір обличчя без опіків, припухлостей і гіперемії. Медикаментозне лікування не потрібно.
Процедура фотоомолодження часто супроводжується лущенням шкіри. Лущення шкіри після ELOS омолодження 5D практично не спостерігається.
Після опіків та інших побічних ефектів можуть виникнути пігментація або депігментація, рубці та шрами. Подібних побічних ефектів після ELOS омолодження 5D відсутні.
Апарати, які використовуються під час фотоомолодження, прагнуть впливати на сосочковий шар. Енергія апаратів, що використовуються при Елос омолодження, проникає у глибокі шари шкіри, не пошкоджуючи та не травмуючи верхній шар. Це розумна технологія, що забезпечує проникнення енергії в глибокі шари, що забезпечує омолодження шкіри без побічних ефектів.
Фотоомолодження неефективне у роботі з органами-мішенями. При необхідності точкової корекції окремих пігментних плям або судин також буде порушено прилеглі тканини. Технологія ELOS омолодження 5D впливає прицільно на учіски з дефектами, не торкаючись здорових довколишніх тканин.

ЛАЗЕРНE ОМОЛОДЖЕННЯ 5D ELOS — ПРОТИПОКАЗАННЯ

 • Алергічні реакції на світлову та/або сонячну енергію.
 • Прийом ретиноїдів протягом останніх 6 місяців, так само прийом антибіотиків групи тетрациклінів або інших медикаментів, що підвищують чутливість шкіри до світла протягом 1 місяця до процедури.
 • Злоякісні шкірні утворення.
 • Келоїдні (розрослі) рубці, передраковий стан шкіри.
 • Наявність кардіостимулятора.
 • Герпес, або інші шкірні захворювання, які порушують цілісність шкіри.
 • Новоутворення у зоні обробки.
 • Сильна сонячна або хімічна засмага.
 • Лазерне шліфування шкіри протягом останніх трьох місяців.
 • Вагітність та лактація
 • Не всі з перерахованих вище протипоказань є абсолютними, ступінь ризику визначає лікар під час консультації.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО І ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ 

 • 2-3 тижні До та Після процедури рекомендується уникати потрапляння прямих сонячних променів. Якщо це неможливо — необхідно користуватися кремом з високим сонцезахисним фільтром (не менше SPF 50);
 • 72 години не засмагати (в т.ч. і в солярії), не париться в лазні та інших саунах;
 • уникати хімічних та механічних подразників протягом декількох днів До та Після процедури;
 • 1-го тижня До та Після процедури не можна проводити ін’єкційні методики омолодження

ЦІНИ НА ЛАЗЕРНЕ ОМОЛОДЖЕННЯ 5D ELOS (IPL + RF)

Обличчя повністю 3300 грн
Шия 1550 грн
Декольте 1900 грн
Обличчя + шия 4500 грн
Обличчя + шия + декольте 5700 грн
Кисті рук 1600 грн

Ціни на інші процедури>>>